Ventus

  • Spoločnosť Ventus Sp. z o.o.
  • Miesto Poľsko
  • Sektor Spracovateľský priemysel
Bibby Financial Services nám na začiatku poskytla potrebné financie na rozjazd. Teraz už čerpáme 8 miliónov PLN. RAFAŁ JANKOWSKI

Financovanie pre rozvoj a rast spoločnosti

Rafał Jankowski, viceprezident spoločnosti Ventus Sp. z o.o, hovorí o tom, ako faktoringové služby pomohli pri rozvoji jeho spoločnosti. Spoločnosť, ktorú spravuje, bola založená pred 8 rokmi. Zaoberá sa recykláciou plastov. Predtým to bol nežiaduci produkt, nelegálne spálený, uložený na skládkach. Teraz sa situácia zmenila. Spoločnosť Ventus spracováva takmer 2-tisíc ton tohto odpadu mesačne, z čoho získava viac ako polovicu vysoko kvalitných regranulátov. Používajú sa na výrobu plastových dielov najmä tenké a hladké fólie, odpadové vrecia, stretch fólie.

Závod sa nachádza v Ciechanowe v budovách bývalého cukrovaru. V súčasnosti tu pracuje 160 ľudí. Počiatky však boli ťažké. Spoločnosť začala svoju činnosť a zamestnávala len niekoľko ľudí. Bibby Financial Services je prvá spoločnosť, ktorá súhlasila s podpisom faktoringovej zmluvy vo výške 200-tisíc PLN. V súčasnosti je limit 8 miliónov PLN. Rafał Jankowski spolupracuje s Bibby Financial Services aj v Nemecku, kde spravuje ďalšie spoločnosti, dostal 250 000 EUR na začatie podnikania. 


callback

Zavolajte nám 02 32 780 056

alebo